Nummela

MYYNTI – HUOLTO – TARVIKEMYYMÄLÄ – VARAOSAT – VUOKRAUS

Käyntiosoite:
Hiidenmäentie 268
03100 Nummela

Aukioloajat:
Arkisin 9-17
La 10-14

Palvelemme tarvittaessa myös aukioloajan ulkopuolella. Ota yhteyttä!

Google Maps kartta

Myynti

Andre Paiso

045 277 3251
andre.paiso@procaravan.fi

Ari Niskanen

020 728 9222
ari.niskanen@procaravan.fi

Huolto

huolto.nummela@procaravan.fi
045 277 3253

Ilari Örnberg

Markus Timonen

Hallinto

Ida Niskanen

040 962 7625
ida.niskanen@procaravan.fi

Ylivieska

MYYNTI – HUOLTO – VARAOSAT

Ollilanojankatu 2
84100 Ylivieska

Aukioloajat:
Ma-Pe 9-17
La 10-14

Palvelemme tarvittaessa aukioloajan ulkopuolella. Ota yhteyttä!

Google Maps kartta

Myynti

myynti@procaravan.fi

Juha Timlin

020 728 9221
juha.timlin@procaravan.fi

Timo Katainen

020 728 9220
timo.katainen@procaravan.fi

Huolto

huolto@procaravan.fi
020 728 9223

Eerik Salmela

Mikko Salmela

Jere Tölli

Teemu Pohjola

Laskut

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003722113815
Välittäjä: OpusCapita Group Oy
Välittäjätunnus: 003710948874

Paperilaskut

Pro-Caravan Finland Oy
PL 673
00063 LASKUNET