Rahoituskorko jopa 0%
Hymer BMC 690
Mercedes-Benz 2.1 177hv
Lahti
alk. 1059€/kk
Lahti
Vuosimalli
2019
Mittarilukema
144500 km
Vaihteisto
Automaatti
Lämmitys
Truma
Varusteet
Ajaminen
Turvallisuus
Lämmitys ja energia
Ulkopuoli
Sisätilat
Viihde
Keittiö ja ruokailu
Makuutilat
Kylpyhuone
Muut
Kiinnostuitko ajoneuvosta?


Laske arvio
9390 €
9390 €
60 kk
Arvioitu kuukausierä
1439€/kk 60 kuukauden ajan
Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Lainan perustamismaksu 499 €, käsittelymaksu 15 €/kk sekä korko 3.49 % sis. laskelmaan. Laskurin tarjoama kuukausimaksu on suuntaa antava, lopullinen rahoituslaskelma sovitaan aina henkilökohtaisesti myyjän kanssa.
Pyydä henkilökohtainen tarjous
ProCaravan Lisäturva
ProCaravan Lisäturva -vakuutus tuo huolettomuutta matkailuajoneuvon omistamiseen. Saatavilla sekä uusiin ajoneuvoihin takuun jatkoksi että lisäturvaksi käytettyihin ajoneuvoihin.
Lue lisääProCaravan Rahoitus
ProCaravan Rahoitus on matkailuajoneuvojen hankkimiseen tarkoitettu rahoitusvaihtoehto, joka on helppo, nopea ja edullinen tapa rahoittaa ajoneuvon hankinta.
Lue lisääProCaravan Vakuutus
ProCaravan Vakuutus on yksityiskäyttöisille matkailuautoille ja -vaunuille tarkoitettu kaskovakuutus kilpailukykyiseen hintaan.
Lue lisääKatso myös nämä
Hymer BMC 690
93 900 € tai alk. 1059€/kk
ProCaravan © 2026 Kaikki oikeudet pidätetään